Prodat Stavební parcela, Gorlitz, Salzgitter, Německo, Zgorzelec Poland

Prodat - Cod. 13130

  • Typologie: Stavební parcela
  • Oblast: 40000 m²
  • Pocet pokoju: 0
  • Podlazí: 0

Vynikající pro rozvoj !!
Vaše německé a / nebo Polsko kolegové by měl zájem o komerční pozemek traktu, které jsou v současné době k dispozici.
POLOHA:
Plocha půdy se nachází čtyři ha v Zgorzelec, u Lagow, a jsou čtyři km od německých hranic města Görlitz.
Už obsazeném německými nebo polské orgány, hraniční přechody jsou nekomplikované bez zastávek a výborné silniční spojení do Německa.
EXCELLENT Investiční příležitost:
Plocha půdy se nachází méně než jeden kilometr od stávajícího dobře známé a prosperující trh. Vysoce považována obchodní podniky, jako je Real, německý Supermarket, Carfor francouzský supermarket, The Plaza z Izraele, Costorama anglicky, Leroy Merlin francouzštině, Eden Centre polštině, stejně jako Kouflan německého supermarketu se daří v tomto komerčně zavedeného obchodní oblasti. Renomované firmy a vzkvétající trh, aby tato země trakt klíč investice do nemovitostí.
V těsné blízkosti kulturně rozmanité společnosti, tento kus nemovitosti je stanovena pro rozvoj. Umístění této vlastnosti je to hlavní pro podnikání nebo obchodní růst se zavedenou obchodní dopravy. Komerční vývoj probíhá v těsné blízkosti tohoto bloku země, takže je ideální pro okamžitou restrukturalizaci, aby odpovídaly potřebám kupujícího.
Oceněno PRODAT:
Nákup správný kus majetku je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, které člověk může dělat, a tento kus majetku bude vynikající investice volba. Blok pozemku je připraven k prodeji, stejně jako cenově dostupné a rozvíjeny; bezpochyby zisk investora.
Ideální pro nákupní centra nebo kancelářské budovy, a dostatečně rozmanitá pro retailové bankovnictví, tato vlastnost je připraven pro kupující, aby okamžitě majetek a začít svůj projekt. Tato země Zdá se, že velmi dobře hodí se svými aktivními zájmy v Polsku a jako doplněk vašeho majetku v Německu.

Poptávka po této nemovitosti


Ad Přidal Soukromé
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB