Prodat Třípokojový, Berlin, Berlin, Německo, Hardanger Str. 4, 13189

Prodat - Cod. 20743

  • Typologie: Třípokojový
  • Oblast: 57 m²
  • Pocet pokoju: 3
  • Podlazí: 0
  • Majetkové poměry: Good

1254: Prodám dům v Berlíně: Byty ve stylu Bauhausu slavného architekta Erwin Gutkindem. Ideální investice pro ty, kteří chtějí nejen koupit do bezpečného přístavu jako německém hlavním městě, ale také chce vlastnit důležitý kus dějin architektury všech dob. Velmi málo nyní Bauhaus budovy stále na prodej.

Komplex byl postaven v roce 1925 a byl konstrukčně zrekonstruovaný v letech 1999 a 2000 po směrnic úřadu o ochraně architektonického dědictví (Denkmalschützbehörde). Apartmány plně zachovávají charakter období, jako dřevěné podlahy, vysoké stropy a původní dveře. Ale fasáda a schodiště, které zrcadlí více než cokoli jiného kouzlo Bauhausu.

Je umístěn v Pankow, které hraničí Prenzlauer Berg v oblasti, dobře sloužil tramvají. Hlavní obchody jsou v bezprostřední blízkosti. Oblast Pankow je velmi pěkný a v minulosti byl ideálním fórem komunistický establishment a hostil takové osobnosti Mao Ce-tung, Fidel Castro, Brežněv, Trockého, Ho Či Mihn atd Také zde stál velvyslanectví různých zemí.

Jsme si rezervy na další informace o byty v Berlíně a sjednat prohlídku (rovněž vlastnost přes Skype). Můžete nás kontaktovat na info@m2square.eu nebo na čísle +49 30 54482958

Poptávka po této nemovitosti


Free real estate ads
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB